Дмитро Лазарєв: Миколаїв завжди радий вітати міжнародних партнерів

На цьому наголосив заступник Миколаївського міського голови Дмитро Лазарєв під час зустрічі з представниками французької компанії MORILLON.
Як повідомив Лоран Морийон, засноване ще в 1865 р. підприємство MORILLON має унікальний досвід у галузі транспортування сипучих матеріалів.
«Сьогодні ми маємо значний досвід у сфері вивантаження найбільш складних видів продукції. Особлива увага приділяється не лише оптимальному підбору рішень, а й широко відомої надійності нашого обладнання та якості його обслуговування», — розповів керівник компанії.
За його словами, керівництво компанії наразі цікавлять можливості розміщення потужностей підприємства в індустріальних парках.
Віцемер Дмитро Лазарєв розповів, що у Миколаєві вже є індустріальний парк. Окрім того, Миколаївська міська рада визначилася із територією, де хочуть розмістити ще один індустріальний парк.
Він наголосив на перевагах для інвесторів – поряд є вся необхідна інфраструктура та комунікації. Поруч прокладено газопровід та лінії електропередач.
«Це робить нашу територію привабливою для інвесторів, адже наявність комунікацій вирішує кілька нагальних інженерних питань.
Ще однією перевагою є морські порти, які можуть транспортувати мінеральні, наливні та насипні вантажі», — повідомив Дмитро Лазарєв.
Наразі влада займається вирішенням паперових питань, наголосив він. Сторони домовилися про подальшу співпрацю, а розпочати мають з аналізу економічних та технічних показників.