РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 17 листопада 2016 № 306р

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

17 листопада 2016                                                                                    № 306р

Про здійснення заходів щодо

скорочення споживання

електричної енергії

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.10.2008 № 1337-р “Про здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії бюджетними установами”, з метою забезпечення поступового переходу установ, що утримуються за рахунок коштів міського бюджету міста Миколаєва, на використання енергоефективних освітлювальних приладів у приміщеннях та територіях, на яких вони розташовані, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Усім комунальним установам, підприємствам, організаціям, що підконтрольні та підпорядковані Миколаївській міській раді, після використання раніше закуплених освітлювальних приладів забезпечити:

1.1. Обов’язкову закупівлю та використання освітлювальних приладів у разі їх заміни з врахуванням наступних вимог:

— класу енергоефективності освітлювальних приладів не нижче класу “А+”, що визначається відповідно до Технічного регламенту енергетичного маркування електричних ламп та світильників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2015 № 340;

— санітарних вимог освітлення відповідних приміщень згідно з ДСТУ ГОСТ ISO 8995:2003 “Принципи зорової ергономіки. Освітлення робочих систем усередині приміщень”;

— характеристик, встановлених Вимогами до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, що використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992.

1.2. Під час проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та споруд, що перебувають на балансі (в управлінні) підприємств, організацій, установ та фінансуються за рахунок бюджету міста Миколаєва, вжити заходів щодо приведення якості освітлення відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ ISO  8995:2003 “Принципи зорової ергономіки. Освітлення робочих систем усередині приміщень”.

 

  1. Керівникам установ, структурних підрозділів, управлінь, департаментів Миколаївської міської ради, які є головними розпорядниками коштів, забезпечити постійний контроль за витратами бюджетних коштів, що передбачені на капітальний/поточний ремонт систем освітлення, закупівлю освітлювальних приладів, на предмет відповідності вимогам цього розпорядження.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Гайдаржи В.В., заступників міського голови Омельчука О.А., Шевченка Є.В., Степанця Ю.Б.

 

Міський голова                                                                         О.Ф. Сєнкевич