РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 20 червня 2017 № 175р

МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20 червня 2017                                                                                                 № 175р

 

Про посилення контролю за

впровадженням заходів з

енергозбереження

 

З метою необхідності посилення контролю за впровадженням заходів з енергозбереження в місті Миколаєві, поступового зниження рівня споживання електричної, теплової енергії на об’єктах, що утримуються за рахунок бюджету міста, забезпечення єдиного, системного підходу до впровадження заходів з енергозбереження, попередження неефективного витрачання бюджетних коштів, враховуючи створення профільного департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради, керуючись  п.п. 7, 19, 20 ч. 4  ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Усім виконавчим органам Миколаївської міської ради,  підприємствам, установам, організаціям, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Миколаєва, забезпечити:

1.1. Під час   проведення реставрації, реконструкції, капітальних і поточних ремонтів  будівель та споруд (на стадіях: вибору об’єкта, підготовки технічного завдання, проектування та виконання робіт) та на яких планується проведення заходів з енергозбереження (проведення утеплення, заміна вікон, дверей, тощо) в обов’язковому порядку отримання висновку в департаменті енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради.

1.2. Під час проведення заміни обладнання та устаткування (системи опалення та постачання гарячої води, систем внутрішнього та вуличного освітлення, систем вентиляції та кондиціювання, тощо)   в обов’язковому порядку отримання висновку в департаменті енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради.

  1. Керівникам виконавчих органів Миколаївської міської ради, комунальних установ, підприємств, організацій, що підзвітні та підконтрольні Миколаївській міській раді, щоквартально надавати до департаменту енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради інформацію про заходи, визначені пунктами 1.1 та 1.2 даного розпорядження, що плануються до запровадження.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Омельчука О.А.

 

 

Міський голова                                                                                    О.Ф. Сєнкевич